Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon félek a nőgyógyásztól,...

Nagyon félek a nőgyógyásztól, soha nem voltam és 20 felett vagyok. Egyszerűen nem megy, egyébként is orvos és tű fóbiám van, mit csináljak? Előbb utóbb el kell menni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mitől félsz?


Tűvel ott nem találkozol, nem szoktak senkit szurkálni a vizsgálat alatt.

2012. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Én is féltem mikor mennem kellett elsőnek dokihoz..

De hidd el nem annyira rossz és félelmetes mint gondolnád..

Igaz nem kellemes érzés ez tuti.De már idelye lenne elmenned dokihoz....

2012. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Ne félj! Én is kb. ilyen idősen mentem el,nagyon be vtam szva,de amikor bent vtam már nem volt gáz. Érdeklődj a barátnőidtől,h kit ajánlanak. Olyat válassz,aki empatikus és megérti,h van benned egy nagy adag félsz. Inkább magánrendelést,nekem is jobb a tapasztalatom!
2012. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
hát elmélkedjél, hogy mitől félsz jobban, a nem kívánt babától vagy egy fájdalommentes vizsgálattól. Ha mondod, hogy először mész, akkor a doki is úgy áll majd hozzád. Ja, és barátnőktől, ajánlás útján szerezzél dokit, ne az elsőhöz menj be az SZTK-ban.
2012. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, semmi extra az egész.

Gondolj a legrosszabbra, hátha az ösztönöz! (persze semmi baj ne legyen)

Esetleg valaki nem tud veled elmenni és kinn megvárni? Ha budapesti vagy, én ráérek. :) (lány vagyok, nem egy perverz fiú :D )

22/L

2012. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

off

Utolsó! Simán lehetsz perverz lány is... :D

on

2012. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
semmi olyan nem történik ami fájdalmas lenne egy szűrővizsgálaton, ha azt érzed kellemetlennek hogy férfi a nőgyógyász ,akkor keress egy nőt. A fogorvos sokkal rosszabb legalábbis szerintem:)És itt tűvel nem is találkozol, szóval csak bátorság ,és persze elhatározás kérdése:) Menj el az egyik barátnőddel, vagy anyukáddal, az is segítség:)
2012. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem kell félni :D én mindig azt képzelem hogy Párizsban sétálgatok :D:D:D:D
2012. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudok egy nagyon jó nőgyógyászt Budapesten, aki mind szakmailag, mind emberileg az egyik legjobb.

Bár én ne félek az orvosoktól, de meglepődtem, hogy mennyire nyugodt, odafigyelő. Költözés miatt kerestem orvost, őt ajánlották.

Még arra is szakított időt, hogy megmutassa a belső nemi szerveket ultrahangon - ugyanis azt is ellenőrizte, hogy minden megfelelően fejlődött-e ki, normális méretúek, alakúak-e a petefészkek és a méh.

Ha gondolod, privátban szívesen megadom az elérhetőségét.

2012. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de mit hisztizel? 20 évesen vicc, hogy itt nyavajogsz.


Egy nő sem szeret nőgyógyászhoz járni, mégsem írjuk ki az internetre. Egyébként már az első menzeszkor el kellett volna menned... Mint általában mindenkinek.

Képzeld, nekem tényleg tűfóbiám van, minden egyes vérvételnél, de még a tetoválásnál is elájulok, mégis rendszeres véradó vagyok. Erről ennyit.


Ja, én is 20 éves vagyok...

2012. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!