Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rosszul ver a szívem de...

Rosszul ver a szívem de angliában az orvos nem foglalkozik vele esetleg valaki van akinek ilyen problémájavan?

Figyelt kérdés

Szülés óta havonta egyszer kb olyat csinálni mintha kihagyna egy ütést vagy megakadna, mintha visszatartaná valami aztánmeg egy hatalmasat dobban.

Meg 1mezen a héten 2szer csinált olyat mint amikor be szokott szúrni hirtelen egy nagyot, csak nem egyszer szúrt hanem fél percig minden ütésnél.


Ma voltam orvosnál aki látatlanba (se vérnyomás mérést se szívhanhot nem nézett) azt mondta h nincs bajom mert terhesség alatt kiderült volna....ezzel nem is lenne probléma, de terhesség alatt csak vérnyomást mértek...nem tudom h derül ki egy vérnyomás mérésből minden ami szívvel kapcsolatos probléma.

Ezen kívül én szívzörejjel születtem...ez visszatérhet?

Valakinek hasonló panaszok?



2016. jún. 29. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírás alapján lehet ártalmatlan extraszisztole vagy valamilyen billentyű probléma, ami szinten lehet csaknem ártalmatlan, de tény, hogy EKG, ultrahang és fonendoszkopos vizsgalat nelkul nem lehet megállapítani, hogy a sziveddel minden rendben van-e. Az orvos kissé felelőtlen.
2016. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéna egy szívUH meg egy holter.
2016. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!