Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mi lehet a bokámma...

Szerintetek mi lehet a bokámmal ha reccsent mikor rosszul léptem?

Figyelt kérdés
kosárlabdázásnál egy rossz lépésnél magam alá fordult a bokám és reccsent, utána besántítottam és jegeltem, pár órát sántikáltam aztán lefeküdtem majd kelés után fel volt dagadva és nem tudtam rá állni, orvosnak mondtam mi történt de amikor mondtam volna tovább hogy reccsent stb mondták hogy már nem kell mondanom tudják mi a baj... aztán a röntgen kimutatta hogy nem tört és akkor közölte a doktor hogy 4-6 hét erejéig bokarögzítőt kell hordanom, nagyjából már jól tudok menni de néha elég kellemetlen fájdalmat érzek, ha màr fürdök és àllok a végére elég rossz... szerintem megnézetem magam máshol is csak a reccsenés nem tudom mennyire megszokott sima rándulásnál...
2016. júl. 4. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!