Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a bokámmal?

Mi lehet a bokámmal?

Figyelt kérdés
Két napja foci edzésen kiment a bokám utána 15 percig csak ültem és ha lerakta nagyon fájt azóta be van fáslizva de ha ránehezednek nyilal mozgatni sem nagyon tudom de ha sántítva megyek akkor jó.Mi lehet a vele?

2016. máj. 21. 11:20
 1/3 anonim válasza:
Szerintem meghúzódott, vagy megzúzódott. Eltörni semmiképpsem tört el, mert rá tudsz állni. Viszont pihentesd, ahogy csak tudod, jégzselézd, borogasd. Ha jobban fáj, nem gyógyul, fordulj orvoshoz, röntgenezzék meg, vizsgálják ki.
2016. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eltört, még rá tudhatsz állni. A törés helyétől, jellegétől és nagyságától függ. A törés nyomásra erős, szúró fájdalommal jár. Menj el megröntgeneztetni.
2016. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2ilyen volt .Letort egy darab a bokacsontombol .Menj orvoshoz!! Nem nagy tragédia de menj el vele mindenképp ha nem javult!
2016. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!