Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tanácsot kérek, hol érdemes...

Drávai Renáta kérdése:

Tanácsot kérek, hol érdemes szülni? Mert a kecskeméti kórházról rosszat hallottam! Ajánljatok már nekem olyan-Szabadszállás közeli-kórházat, ahol modernebbek, a feltételek, ahol jó tapasztalataitok vannak, és ajánlanátok másoknak is? Köszi,31hkm.

Figyelt kérdés
Szabadszállás közelében általatok ajánlott kórház,ahol normális a szülészet?

2016. aug. 3. 13:13
 1/5 anonim válasza:
Nem nagyon van a közelben másik kórház, de szerintem a kecskeméti nagyon jó. És az orvos a legfontosabb nem a felszerelés. Azt gondolom Kecskeméten nagyon sok jó orvos van. Amikor a kislányom született még a régi öreg kórházban volt a szülészeti osztály, mégis biztonságban éreztem magam. Nagyon jó orvosok és profi szülésznők vannak. Én nem mennék máshová.
2016. aug. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Az első babámat Pesten szültem pont a kecskeméti mendemondák miatt.A másodikat viszont Kecskeméten,mert a pesti hipermodern kórházban meg a dokiban csalódtunk egy kissé.Kecskeméten szülni jobb volt.Szuper szülésznőm volt,kedves volt mindenki.Totál meg voltam mindennel elégedve!Most meg az új kórház még szupibb lehet.Ne félj tőle,ha van egy doki ,akiben megbízol,esetleg egy szülésznő is akkor az talán még nagyobb biztonságérzetet ad!:)A másik szerintem fontos dolog,hogy van PIC.Boldog babavárást és könnyű szülést Neked!!:)
2016. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
59%
én nem ajánlom a Kecskeméti kórházat... 2016. 07. 22-én halva szültem ott a fiam... :'(
2016. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szultem 2 eve Pesten a szent Imrében, nagyon drága dokinal (egy rendelése 20ezer volt),de nem volt annyira színvonalas kórház mint a Kecskeméti, sőt a doki is annyira le volt terhelve,hogy alig volt ideje.
2016. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még annyi, h a kecskemétinek nagy baja,hogy szervezetlen,sok a sorbanállás... de amint eljut az anyuka a szülésig,onnantól ötcsillagos.az ápolók,a csecsemősök,még a takarítóval is jót dumáltam :)
2016. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!