Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyógyszert mondott az...

Milyen gyógyszert mondott az orvos? Sajnos elfelejtettem.

Figyelt kérdés

Vizsgálat után egy bizonyos "Para..." kezdetű kapszulát ajánlott (kifejezetten kapszulát mondott), napi 2x1 adagban. Azt mondta, vény nélkül kapható, de persze csak akkor fogtam fel, hogy nem írta le sehová, mikor már hazaértem.

Bélfertőzésre kellene szednem.


2016. aug. 7. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne egy gyógyszertárban rákérdezni
2016. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felemeled a telefont és megkérdezed.
2016. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az kellemetlen.

Gondolom nincs túl sok ilyen forgalomban, biztos beugrana, ha látnám a nevét, de így rákeresni elég esélytelen a neten.

2016. aug. 7. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Na kíváncsivá tettél ezzel a "para"-val! :D Nem jut eszembe semmi ami így kezdődik és bélfertőzésre jó. Papaverin?Bár ez sem stimmel.Ha kiderítetted mi az írd meg légyszi!! :)
2016. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én rákerestem neked az előbb a Házipatika gyógyszerkeresőjében és nem találtam Para... kezdetű kapszulát.
2016. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem ez gyanús, az adagolás is egyezik (bár nem cseng ismerősen a neve).

De lehet, hogy tényleg kénytelen leszek megkérdezni.

2016. aug. 7. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit
2016. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!