Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma voltam a kórházba és...

Ma voltam a kórházba és mondta az orvos, hogy diétáznom kell (annak ellenére, hogy nagyon vékony vagyok). Elfelejtettem megkérdeni, hogy akkor miért kell. Valaki fel tudna világosítani?

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is Köszönöm!

17/L



2015. márc. 12. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért voltál kórházban? Nekem valahogy nem tiszta a dolog.

Kaptál biztosan valami papírt, azon rajta kell lennie (zárójelentés, vagy hasonló).

2015. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A diéta speciális táplálkozást jelent, nem egyenlő a fogyókúrával. Jó lenne tudni, hogy mi a bajod, akkor meg lehetne mondani, hogy milyen diétára van szükséged.
2015. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fojton fáj a hasam és hányingetem van (kb 2 hónapja)
2015. márc. 12. 10:21
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
És milyen diétát kell tartanod? Azt nem mondta el? Például ilyen tünete lehet az irritábilis bél szindrómának, a crohn betegségnek, a laktóz érzékenységnek...sok másnak és mind más diétát igényel, ettől nem fogyni fogsz, lehet, hogy csak bizonyos ételeket kell elhagynod (pl. tejtermék, vagy hagyma, vagy zsíros ételek)
2015. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy gyomorideged van?

Nem stresszel sokat?

2015. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
szerintem nem fogyókúra jellegű diétára gondolt, hanem hogy egyél normális kajákat, husit, zöldséget, ne túl fűszeresen, stb.
2015. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jól étkezek, azt mondta, hogy a zsíros ételeket hanyagoljam
2015. márc. 12. 11:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Stressztől és vírus fertőzéstől is lehet ez a gondod. Ha rossz a gyomrod, akkor érdemes például tejet és tejterméket mellőzni. A savanyított termékekre ez nem vonatkozik. Esetleg a zsiradékokra is kellene diétáznod.
2015. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Philipp Gábor ***** válasza:
Van vérképed ? Ha igen akkor írd meg a csillagos értékeket.Lehet privátban is ha nem akarod nyilvánosan.
2015. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!