Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » OKJ képzéshez szükséges...

OKJ képzéshez szükséges egészségügyi alkalmassági vizsgálatokat mikor, hogyan kell intézni?

Figyelt kérdés

A beiratkozásnál nem írják, hogy vinni kell az erről szóló papírokat, hanem azt írják, hogy a jelentkezéshez egészségügyi alkalmasság(gyak.mentőápoló) / egészségügyi alkalmassági vizsgálatok(gyak. ápoló) szükségesek.

Amíg ez nincs, nem is mehetek beiratkozni?

Vagy beiratkozok és elmondják, hogy pontosan milyen vizsgálat kell? (Mert az nincs az oldalukon feltüntetve.)

Hétfőn már mennék beiratkozni(előzőleg jelentkeztem), de nem tudom, hogy így van e értelme?


Köszönöm a segítséget!



2016. aug. 13. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk papírt ott az első napon (nekünk is kb ez a szöveg volt mert online jelentkeztem), amit ki kellett töltetni a dokival, rá kellett iratni hogy pontosan milyen szakmához kell és hogy alkalmas/nemalkalmas/szemüvegben alkalmas. Alá kell húznia, ennyi. Nekem nem kért érte pénzt, ellenben a jogsihoz már igen, annál meg is vizsgált.
2016. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik sulihoz kell?
2016. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mész be a suliba szerintem ott kérdezd meg, h milyen vizsgálat kell meg hogy a papírt leadhatod-e később is
2016. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fizetős suli (képzés)?
2016. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

meta-don bosco(van honlapjuk is)

első okj képzésem, tehát ingyen van, bár a regisztrációs díj(10e ft) és a tankönyvek ára(5-10e ft) az saját költség


#1 Szerintem is ez lenne a logikus,gondolom, ha kellene a papír már a beiratkozásnál, megcsillagozták volna a listát, és odaírják, hogy még az is kell annak, aki érintett(olyat választ), de itt nem volt ilyen, szóval gondolom akkor adnak papírt :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2016. aug. 14. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:

A tüdőszűrő vizsgálatot

mindenképp csináltasd

meg

2019. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!