Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok olyan helyet, ahol...

Tudtok olyan helyet, ahol TB-re akárhol altatásban végzik a fog ciszta műtétet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja leszedték a fogamról a fogköveket és azóta egyre jobban, már szinte elviselhetetlenül fáj. Ma azt mondta a doki, hogy 6 fogam alatt alul fogciszta van, amit műteni kell.

Nekem az, amikor a fogínyt fúrták felért egy szülési fájással. Nagyon félek.

Nem tudtok olyan helyet, ahol TB-re akárhol altatásban végzik a műtétet? Köszönöm



2016. aug. 15. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak tbre elaltatni mert nem indokolt. Meg hat, egy sztk pont nem arrol hires,hogy elaltassanak.Fogyatekos embereket szoktak, akik nem tudjak mi tortenik es esetleg felugranak a beavatkozas kozben,stb. De ezt is csak nagyon indokolt esetben.

Sajnos fizetni kell az a boditasert,mert ez meg csak nem is altatas. Gazd szivsz be,es elbodulsz.

Manapsag mar olyan eros a lidocain hogy semmit nem erzel,ha jol vagy beerzestelenitve akkor nem erezhetsz semmit,szulesi fajdalmat foleg nem,ne tulozz! (Szultem mar,tudom mit beszelek.)

Nekem mutottek ki cisztat meg varrtak is, sima erzestelemitesben. Hidd el,jobban faj ami utana van mint maga a beavatkozas.

Érden tudok sajnos csak fizetos dokit,nala 50 korul van a boditas.

2016. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tb-re csak indokolt esetben altatnak, nagyon ritka, mert teljes felkészülést igényel mint egy műtét, anesztes doki is kell, a tb-nek erre se futja.

Magánban altatnak 50-60ezerért óránként, plusz előtte ugye a vizsgálatok.

Amúgy a kisebb műtéteket jó érzéstelenítésben nem érezni! Lásd bölcsességfog kiműtése. Ha nincs gyulladásban akkor tökéletesen megoldható, esetleg nyugtatót vegyél be mert sokszor a pszichés fájdalom nagyobb.

2016. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A lidocain semmit sem ért az előző műtétemnél, amikor csak 2 fog alatt volt. Bár állítólag be volt még az antibiotikus kúra után is gyulladva.

Én császárral szultem hármat és az Ikreket simán.

Igen, jobban faj ami utana van.

Altatnak úgy műtéttel együtt 50-60 ezerért óránként, ha a vizsgálati eredményeket én viszem?

Köszönöm

2016. aug. 16. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy igen, de meg kell kérdezni hogy elfogadnak-e külső eredményt ugye, az a biztos! Mert műtétre vagyis altatásra más labort szoktak kérni, lehet van ahol saját laborban bíznak, de ha nem kell így, akkor háziorvos írja ki (édesapám műtéténél én kísértem vérvételre és ott teljesen más volt a papírja mint nekem a direkt vizsgálatoknál a vérvételesen, de azt is a háziorvos adta).
2016. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!