Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökércsúcs ciszta műtét...

Gyökércsúcs ciszta műtét altatásban volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.tegnap voltam a dokinál ellenőrzésen és hogy megbeszéljük a műtét időpontját.eddig ugy tudtam hogy simán csak kapok egy érzéstelenitőt és ugy műtenek majd.de tegnap tudtam meg hogy altatásban csinálják.a ciszta a bal felső fogamon van.nem értem mért van szükség altatásra...volt valakinek már ilyen műtétje?mire készüljek,hogyan zajlik majd az altatás és maga a műtét?meddig kell majd bent lennem a kórházba?nagyon ideges vagyok...a válaszokat előre is köszönöm!
2015. márc. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, talán komplikáltabb a dolog, érintheti az arcüreged, nem tudom, de miért nem kérdezted meg ezeket tegnap az orvostól?
2015. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát most már én is bánom,de akkor mikor ezt mondta ugy le sokkolt hogy semmit se tudtam mondani,főleg nem kérdezni.aztán már mikor elindultam haza,jöttek elő a kérdések,de akkor meg már nem volt ott a doki...
2015. márc. 25. 16:32
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy milyen volt a műtét és melyik fogászaton altattak?

Köszönöm

2016. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!