Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jól tették fel ezt a gipszet?

Jól tették fel ezt a gipszet?

Figyelt kérdés

Tesómnak eltört a bokája. Pénteken járógipszet kapott. Elöl azonban a gipsz végetér a talpánál a lábujja tövénél, vagyis a lábujjai alatt sincs semmi. A fekvőgipsze még úgy volt, hogy az ujjai alatt is gipsz volt, csak felül volt ki a lábujja. Most meg nem. Így ha megy a gipszel, az ujjai a földre lelógnak.

Ezt nem értjük. Így is rögzül megfelelően a lába? Nem kéne visszamenni újragipszeltetni? Meg kényelmetlen is neki, hogy csupa kosz a lábujja. A járósarkat (ilyen műanyag izé a talpa alatt) meg teljesen hátulra rakták neki, nem középre, az is elég fura. Meg hogy megy majd így suliba vele? Még zoknit sem tud így a gipszre húzni, hogy eltakarhassa a lábujját.


Érdemes visszamenni ezzel az orvoshoz, hogy gipszeljék be neki rendesen?



2016. aug. 16. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kilógott a lábujjam belőle, semmi gond nem volt vele.
2016. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt.
2016. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A járógipsz ilyen.
2016. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy az orvosokat folyton szidják, én még hiszek benne, hogy orvosnak tanultak és tudják, hogy mit csinálnak. :D
2016. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!