Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukámnak gerinc csapolása...

Anyukámnak gerinc csapolása lesz, ez komoly dolog?

Figyelt kérdés

Agyvíz mintavétel miatt lesz, 3 napot be is kell feküdnie. Aggódom, meg ő is ideges.

Pàrat kérdeznék:


Nagyon rossz lesz neki ?


Utànna rosszul lessz ?


Fontos hogy 3 napot leyen bent, vagy csak a biztonsàg kedvéért figyelik meg ?


Utànna nem lesz ennek nyoma, hatàsa hosszú/rövid tàvon ?



#betegség #kórház #gerinc csapolàs #agyvíz mintavétel
2016. aug. 20. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy. Csak azért kell utána bent lenni, hogy ne mozogjon, mert elveszhet az egyensúlya ha nem fekszik rendesen. Nem fájdalmas, csak a tudat miatt rossz. Én nem feküdtem utána, mert nem mondták, hogy kellene. Hetekig nem volt egyensúly érzékem, és őrülten fájt a fejem is.
2016. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. Szóval utànna lesz szar csak.

Amúgy abyàmnak volt gyomortükrözése, meg a làbújjàt is szétdaraboltàk, akkor ez neki lehet hogy semmiség lesz.

2016. aug. 20. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A tű miatt lehet kellemetlen, de a legnagyobb probléma az egésszel az, hogy utána sokáig mozdulatlanul kell feküdnie, ezért indokolt a 3 napos kórházi tartózkodás. Szövődményektől nem kell tartani.
2016. aug. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
91%

* utána

* lábujját

2016. aug. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te seg garc ezért ide jöttél. Koszi a tobbitől
2016. aug. 21. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!