Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan tudok szerezni egészség...

Honnan tudok szerezni egészségügyi kiskönyvet?

Figyelt kérdés

elvileg szeptemberben már úgy mehetek diákmunkára,pedig juliusban nem is volt ilyen. és 4dikén már megyek dolgozni

Dunakeszin lakom,közel vagyok Pesthez!

hol tudnák ingyen szerezni ilyet? ha elmegyek a háziorvoshoz hogy ilyet kérek akkor mit mond vagy mit csinál vagy hová fog engem küldeni?



2016. aug. 23. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy a dunakeszi sztk-ba megcsinálják nekem ingyen? vagy tüdőgondozóban? mert a tüdőgondozóban az allergia vizsgálat is ingyenes,vagy hogy? kérem a segítségeket,köszi
2016. aug. 23. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomtatványbolt, papîr- írószer bolt. Tüdőszűrést szoktak kérni.. A többit kérdezd meg a közvetítőtöl.
2016. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a t.szűrés 1700 ft. Arról kérj áfás számlát a munkáltató nevére. De lehet nem kapod vissza.
2016. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta az egyik ismerösöm hogy ingyen megcsinálta ő is ugyan oda jár dolgozni mint én
2016. aug. 23. 14:54
 5/5 A kérdező kommentje:
igaz ő őrbottyáni
2016. aug. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!