Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az arcomban a mirigyek csomósa...

Az arcomban a mirigyek csomósak és be vannak duzzadva, lüktet és nagyon fáj, már a fülem is szurkál, ezt mi okozhatja és melyik orvoshoz forduljak vele?

Figyelt kérdés

A házi doki írhat csak beutalót máshová? Fogorvos megröntgenezte és UH n is nézte, de nem mnodta h gennyes lenne, annyit mnodott h krónikus gyulladás, lehet a fogam okozta húzás előtt, de az már meggyógyult, rossz fogam nincs, amalgámot kicseréltettem.

Nem értem mi a baja. És már kiterjed a nyakamra is a fájdalom, a fejem is ettől fájdul meg.

A meleg volt neki jó nem is a hideg.

De az antibiotikum sem használ, csak ideiglenesen. Munkatársaim szerint lehet mikor fogdoki beadta az injekciót az csomósodhatott be, mert egy ideget érhetett.

Lehet gyulladástól magas a vérnyomás? Fájdalomcsillapítók sem segítenek.

Nem tudom már hogyan gyógyíthatnám meg. Nem tudok aludni tőle, munkámra koncentrálni. Néha lecsitul és megint újrakezdi.

Járok endokrinológiára az agyalapi mirigy daganatommal meg PCO mal, de nem tudom h ő foglalkozna e az arcomban a mirigyekkel.

Lehet tényleg csak valami erős fertőtlenítő kéne, vagy esetleg ezüst kolloid?

Kolloidot tartalmaz az antibiottikumom is, meg diklofenakot meg kolloidot mai értágító és leviszi vérnyomást h ne lüktessen. eleinte hatott, de már rövid időre csak, pedig nem használtam belőle sokat.

Mentol is van benn.


2010. ápr. 20. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Úgy tudom az arcban nincsenek mirigyek! Neked homloküreg gyulladásod lehet, ami rámehetett a középfülre is. Igen a meleg azért volt jó neki, sőt kammillás gőzölést is végezhetel. Jó még rá az infralámpa is.
2010. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző voltam: Homlok és arcüreg gyulladásod lehet.
2010. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nyu is mondta h arc üreg gyulladás mehetett rá


de az arcban vannak mirigyek, mármint a bőrben az állnál

és nekem már az állkapocs csontom alatt is fáj, meg ahol a csomó van

nyakam alatt

sokat lüktet, és a halántékom is lüktet, meg beszúr mindenhová

de maga a fülem nem fáj, csak néha mélyre szúr

viszont múlt héten éreztem h a garatomon csurog le valami váladék, de véres ize volt, és amikor kijött akkor utána mnitha megkönnyebbült volna kicsit arcom



hiaba mondjak hogy a hideg gyulladascsökkentő, mikor ak öröm benőtt az ujjam sarkába lábamon, annak is a forró vizes veretés tett jót.

akkor kamillaval fogok kőzölni meg infralampa.



lehet nem is magas a vérnyomásom, csak úgy érzem, mer a gyulladás miatt lüktet a fejem?

még a szemhéjam is lüktetett.....


akkor az agyalapi mirigy daganatomnak nem lehetk öze a többi mirigy duzzanatához gyulladásához? Mert az inkább hormonális eredetű dolog

2010. ápr. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!