Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek, érdemes lenne el...

Kocmaraa kérdése:

Szerintetek, érdemes lenne el mennem egy urulógushoz, vagy ne aggódjak mert nincs nagy baj?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy attól félek hogy fitymaszűkületem van, az van hogy lankadt állapotban a fitymámat minden gond nélkül hátra tudom húzni, azonban merev állapotban ha hátra húzom akkor kissé szorító érzésem van, persze próbáltam hogy kb 10 percig úgy hagyom meg lehet szokni ezt az érzést meg annyira nem fáj, viszont félek hogy esetleg valami "elfajulhat"
2016. aug. 26. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, ha így marad. Tisztítani tudod, ezért "nem fajulhat el", ahogy te fogalmazol, de szex közben gondod lehet, fájhat, berepedhet. Érdemes volna felkeresned egy dokit, és vele megbeszélni, hogy mit javasol.
2016. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg létezik valami otthon elvéhezhető gyakorlat a fityma nyújtására? Mert a körülmetélést nem szeretném.
2016. aug. 27. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálhatod tornáztatni, hátha javul. Nem tudom, hány éves vagy, de bizonyos esetekben csak a körülmetélés a megoldás.

Attól viszont tartózkodj, hogy ráhúzod a makkodra, és elszorítja azt.

2016. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!