Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aortaműtétért mennyi hálapénzt...

Aortaműtétért mennyi hálapénzt adjak? Olyan irreális összegeket hallok, szerintem azt nem tudom kifizetni--- egyéb lent

Figyelt kérdés

A csípőprotézisért is van, aki 20e-t,van aki 150e adott.

Nekem csak egy mellkasi aneurizma műtétem lesz,klinikán,igen elismert professzornál.25 éve járok hozzá.



2016. szept. 6. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyit ér az életed? Pont annyit. Mert az múlhat rajta hogy mennyit fizetsz.
2016. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Náluk a 500e semmi,nekem féléves jövedelmem.

Valamennyi megtakarításom van,csak utána élni kell+túlélni a műtétet.

Remélem,fix összeget nem mond.

23 éve már műtött,szintén aortával,akkor 40e tudtam adni.

2016. szept. 6. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
jó de azt nézd ha pl 100 ezret adsz csak és egy hónapban csak 10 ilyen műtétet csinál meg az havi plusz egy milcsi. Amúgy ha előre mondja hogy ez pénzes történet lesz akkor mondja meg mennyi a tarifa ha meg nem mondja akkor nem adsz.
2016. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem,nincs konkrét összeg,bajban lennék,6 helyen műtenek ilyet Magyarországon.Nehezen magyaráznám ki,miért váltottam 25 év után kórházat
2016. szept. 6. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:

A hálapénznek pont az a lényege, hogy az ellátás után adod, hálából. Emiatt ugyebár nem kellene befolyásolnia az ellátás minőségét.

Szerintem feleslegesen stresszeled magad a dolgon, annyit adj, amennyit tudsz.

2016. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jogos..eddig én nem futottam bele fix összeget kérő orvossal,de ismerősöm szemészeti műtétjének fix ára volt.

Nem hiszem,hogy tudnám a doki által elképzelt összeget kifizetni.


A publicitást kapott 50e előleges halálos műtét óta agyalok

2016. szept. 7. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Sokszor előre megmondják hogy mennyibe fog kerülni és egy rêszét előre elkérik. Másképp el sem vállalják.

2016. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha kérnek,nem tudom kifizetni,nem vállalják,akkor mi lesz?Valakinek meg kell csinálni,az országban 6 helyen műtenek ilyet.Kisorsolnak egy rezidenst?
2016. szept. 8. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
nem ez úgy megy hogy kapsz egy időpontot pl 2 év múlvára aztán persze amikor odakerül a sor valamilyen indokkal lemondják. De ha mákod van akkor normálisabb a doki és megcsinálja, utólag meg annyit adsz amennyit gondolsz.
2016. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs; nem tudok segíteni, sőt ha szabad, én kérdeznék.


25 éve műtéted is volt? Mert akkor máris csoda, hogy élsz. Vagy még nem volt műtéted, és eddig figyeltek vajon?

Sajnos -vagy hálisten, még nem találtam ki-, engem is érint; azért kérdezem.

2016. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!