Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti hány alkalom után hagytatok...

Ti hány alkalom után hagytatok fel a próbálkozással, hogy vért adjatok? Akik bejutottatok, megtanultatok hazudni?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra küldtek el, először több mint két éve, mert alacsony volt a hemoglobin szintem, ezt még meg is értem.

Másodszor azért, mert említettem hogy fél évvel ezelőtt majdnem egy hétig lázas beteg voltam, utána pedig egy hónapig csak feküdni tudtam, mert különben elviselhetetlenül fájt a fejem és rosszul lettem, de ez csak a lumbálás (agyvíz mintavétel) következménye miatt, komolyabb bajom nem volt, semmi agyhártya vagy velőgyulladás.

Ma mondom elmegyek, hát nem hazaküldenek, mert néhanapján ebben a parlagfű virágzás idejében beveszek egy-két szem Allegrát?


És akkor sírnak hogy így kevés a vér, úgy kevés, senki nem megy adni. És ezt a tortúrát mindig magam vállalom be hogy másoknak jobb legyen, ingyen. Kezdem megunni.


2016. szept. 13. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyannyira meguntam ezt, hogy kapnak majd még egy esélyt, és ha nem engedik, akkor beülök az egyik székbe és felvágom az ereimet, rakarítsák csak majd fel a sok elpazarolt vért.
2016. szept. 13. 14:56
 2/4 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy mentális alapon nem lehet kizárni.
2016. szept. 13. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted, ami nem megy? Biztos nem jókedvükből küldenek haza..
2016. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmegyek majd plazmát adni, azért legalább fizetnek is nem is keveset.
2016. szept. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!