Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kismedencei MRI vizsgálat...

Kismedencei MRI vizsgálat hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Aki volt már kismedencei MRI vizsgálaton megírná, hogy hogyan zajlott, mennyivel előtte ment oda, kapott-e kontrasztanyagot, hogyan viselte magát a "beavatkozást"? Eredményt még aznap kapott, vagy egyáltalán megkapta-e ő, vagy esetleg a beküldő orvoshoz küldték-e a leletet?

Nekem azt mondták, hogy majd kiürült belekkel menjek, ezzel nincs semmi bajom, érdekelne, hogy másnak is így kellett-e mennie. CD-n megkaptátok a felvételeket?


2016. szept. 20. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Időpontra mész, jó fél órával előtte ott vagy az elég. A beutalás oka határozza meg, hogy natív vizsgált lesz vagy kontrasztanyagos. És daganat miatt voltam, tehát kaptam kontrasztanyagot. Semmi fém nem lehet rajtad, mindent le kell tenni, karóra, ékszerek, öv. pénz stb. Felfekszel az asztalra, rádteszik a mágneseket ( [link] ) Ilyet a vizsgálandó testrész fölé. Az asztal becsusszan a gépbe és mondják, hogy levegő benntart....lélegezhet stb. Van a gépben mikorofon meg hangszóró, hogy halld az utasításokat. Rohadt hangos lesz arra készülj fel. Vizsgálattól függően 20-45 perc.
2016. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak üres gyomorral kellett menni, mert kismedeni áttét miatt vizsgáltak és nem kellett, hogy üresek legyenek a beleim. Odaadták a cd-t a leletet meg kipostázták, egy hét volt minden alkalommal kábé.
2016. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*kismedencei áttét


Elírtam, bocsesz.

2016. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!