Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kesobb megyek vissza a tappenz...

Kesobb megyek vissza a tappenzert az baj?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy voltam dokinal fel is vett tappenzre viszont nekem kedd ejszaka dolgoznom kellett mar. de az orvosnal meg nem voltam. tudom szamitogepes rendszeruk van meg minden es nem tudom hogy ugy allitja ki addig a napig amig mondom vagy addig ameddig nem lat ujra?

2016. szept. 21. 05:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig amíg mondod. Azaz utólag is odaadja a táppénzes lapot keddig,de jó lenne még ma elmenned,mert minden héten el kell küldeni egy jelentést az OEP felé a táppénzesekről és azt a legtöbb helyen szerdán, csütörtökön küldik. Ha nem tudsz elmenni a papírért legalább telefonálj oda,hogy írjanak ki és a lapért bemész később!
2016. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!