Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítene valaki hogyan tudok...

Segítene valaki hogyan tudok németországban beteg biztosítást kötni? Nem dolgozom és nem vagyunk házasok a párommal az AOK vissza utasított

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kothetsz privat biztositast, bar nem lesz olcso. Mas lehetosegrol nem tudok.
2016. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, ha nem dolgozol, privatot kothetsz, de szerintem baromi sok a havi dij.
2016. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van bejelentett nemet lakcim?
2016. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bejelentett német cím, érvényes munkaszerődés, igazolványkép.

(Én az AOK+-vagyok)

Ha ezekkel nem rendelkezel, be kell menni egy TB kirendeltégre (minden magyar megyeszékhelyen és nagyvárosban van) és kérni egy Unios betegkártyát. Azonnal ( ingyen!!!) Kiállítják*


*legalábbis 3,5éve így volt, amikor én jöttem ki.


Kérdezz ott rá, biztos, ami biztos!


Munkát is tudok, hozzánk folyamatosan van felvétel - építőipar.

2016. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbál meg az IKk klassik - nál
2016. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gesetzliche Krankenkasse-nal nem fog tudni mert nincs munkaviszonya, ill. nem hazas.


Ha a ferje lenne akkor az o jogan lenne biztositasa.

2016. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van bejelentett lakcímed, munkád nincs, de Jobcenterbe be vagy regisztrálva, akkor ők fizetik az AOKt.
2016. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a szuper, kimenni Nemetorszagba aztan masnap ravetodni a segelyre...
2016. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kérek segélyt ilyenről szó sem volt. Csak egy beteg biztosítást szeretnénk kötni nekem és a két gyereknek addig míg nem házasodunk össze.Párom dolgozik én egyenlőre a kislány miatt nem tudok mert nem tudom megoldani azt hogy valaki vigyázzon rá
2016. szept. 25. 09:48
 10/10 anonim ***** válasza:
hazassag nelkul nem fog menni, csak a privat, de azt a gyerekekre is kulon meg kell kotni, havi 3-400 euro alatt nem fogod meguszni osszesen.
2016. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!