Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A TAJ kártyám pirosban van a...

A TAJ kártyám pirosban van a házi orvosom gépén. Nemrég voltam nála és Ő mondta. Ez elég érdekes, mert bejelentett munkahelyem van. EZ BIZTOS! Mitől lehet, hogy mégis ezt mutatja neki? Vagyis a gép?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lakcím rendben van?
2016. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem írtak el valamilyen adatot?
2016. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem írtak el semmit,és a lakcím is rendben van!Hol tudnék ennek utána járni?
2016. szept. 26. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Társadalombiztosítónál.
2016. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi,de én nem vagyok ebben a témában otthon.Vagyis fogalmam sincs,mi az,hogy a társadalom biztosítónál...Vagyis,miként és hogyan kéne azt intéznem?
2016. szept. 26. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
NAV területi kirendeltség. Ha senki nem írt el semmit, mégse vagy bejelentve.
2016. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan helyen dolgozom,hogy biztosan be vagyok jelentve!Ezért nem is értem!!!Holnap újra megyek a házi orvosomhoz.Nem lehetséges,hogy tévedés az egész?
2016. szept. 26. 23:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előszőr kérdezz rá a munkahelyeden az SZTK ügyintézőnél.
2016. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én gyesen voltam, mikor ez volt. Fel se tűnt aztán hirtelen még felszólító is jött, hogy tartozók meg ilyenek. Már épp Aakartam írni, hogy wtf mikor be kellett szaladnom egy GYES igazolásért a NAVhoz. Rá 5 napra jött a papír, amiben az állt hivatalos szöveggel, hogy képzeljem, GYESen vagyok hónapok óta és nem kell fizetnem. Biztos nem véletlen egybeesés.
2021. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!