Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincferdülés? Folytathatom...

Gerincferdülés? Folytathatom a Judot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mivel félévente kell mennem sportorvosim csináltatnom,mindig elmegyünk az ortopédiára,de mivel most nagyon sokat kellett várni egy időpontra,egy magánklinikán kértünk időpontot. Mikor levetkőztem és az orvos kérte hogy álljak elé,egyszer csak hátra lépett és hökkent egy nagyot. A bal vállam sokkal feljebb van mint a jobb,és mostanában edzések után egyre gyakrabban nagyon fáj. Eddig is jártam ortopéd hoz,de annyit mondott hogy valszeg nem komoly. A mostani vizsgálatnál az orvos beutalt egy ortopéd klinikához,szeretne röntgent sinálni és jobban megnézni.Megkérdezte édesanyámat hogy mindig is ilyen volt e,és azt mondta igen,de az orvosok azt mondták ne foglalkozzunk vele. Mi lehet? Még meg adhatja a verseny engedélyemet?
2016. okt. 1. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

1 éve válaszolok itt, de még ilyet nem hallottam, hogy az orvosok ilyen dumával lerázták a betegeket.

Én abbahagynám, de ha te fájdalommal is csinálni akarod, akkor ne hibáztasd az orvosokat később.

Csináld ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

Fél év múlva lehet elmúlik, ha odateszed magad.

2016. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csütörtökön megyek röntgenre,majd ott kiderul,persze ha van valami komolyabb bajom akkor azt teszem amit az orvos jónak lát.De azért remélem nincs semmi komoly.
2016. okt. 2. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha ne bízz a röntgenbe, és az orvosokba.

Az egészség nem 0 vagy 1.

Legalább ezt megtanulhattad volna már

2016. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!