Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pilonidal sinus, Dermoid...

Pilonidal sinus, Dermoid tályog műtét személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a műtét. Nagyjából tisztában vagyok vele milyen a műtét, utána néztem a fent említett betegségnek. Csupán a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, felépülési idő, mikor tudtatok dolgozni utána,kellett-e katéter a műtét után stb. Nagyok megköszönném ha tudnátok személyes tapasztalatokat megosztani velem megnyugtatás képpen. Előre is köszönöm :)

2016. okt. 8. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen műtét előtt állok, de még nem vettem rá magam. Nekem azt mondta a doki, hogy 1 hónap betegállomány. Keresztanyámnak is volt ilyen műtéte, de ő meg azt mondta, hogy kevesebb idő kell a gyógyuláshoz. Katéter szerintem max a műtét/kórházi bent fekvés idejére kell, mert nem egy nagy műtét ez és nem éri a hasat/hólyagot, hogy hosszabb időre kelljen.
2016. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a gyors választ. :)
2016. okt. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!