Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítség. Nem tudják mi a...

Segítség. Nem tudják mi a bajom. Valaki?

Figyelt kérdés

Hihetetlen hogy a magyar egészségügyben nagyon sok ember van körülöttem akinek nem tudják mi a baja, én is ez vagyok. A következő a problémám:


Pár évvel ezelőtt sipolyokkal és tályoggal műtöttek a végbélnél. Azóta savlekötőt szedek mert medrolt is nyomtak savlekötő nélkül belém, meg kálium nélkül stb. Magába a medrolt nyomták belém, majd az első medrolos beavaatkozás után maxon kellett szednem a savlekötőket ami a mai napig tart. Azóta továbbá én nagyon sokat pukizok, nagyon sokszor mocorog, korog a hasam, nagyon sokat fáj a hasam. Sokszor annyira fájt, hogy ügyeleten kötöttem ki vele, de sem nagyon foglalkoztak vele. És most elkezdtem hányni, folyamatosan. Ezek a panaszok apránként erősödtek, csak még nem hánytam idáig. Folyamatosan erősödtek a hasfájások, a mocorgás, a pukizás ezen pár év alatt. Most sokat hányok, a pukizás már annyira akar jönni, hogy nem tudom vissza tartani és hányáskor rengeteg fehér áttetsző nyák jön.


Elmentem a mindentudó nagynevű belgyógyászhoz ahogy elkezdődött a hányás, aki közölte hogy maximális savlekötőt szedek, meg amúgy is ilyen betegség nincs és utcára tett, mindenféle kivizsgálás nélkül. Segítsetek mi lehet ez? Milyen betegség ez? Kihez forduljak? Van-e valami alternatív kezelés rá.


Még mielőtt a György teát javasolnátok nem jött be, egyszerűen kierősítette a hányást. Kérleeeeeek segítsetek mert egyre többet hányok........................... SOS



2016. máj. 10. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A sok vegyszerük ezt tette , vagy direkt tettetik a naívat és pénzért érgeznek vagy nem ismerik a metodikát .
2016. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs neked egészen véletlenül Crohn betegséged? Hány éves vagy? Mikor kezdődtek a problémák? Mikor a tályogokkal műtöttek és medrolt kaptál, mit mondtak, mi bajod?
2016. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok, 3 évvel ezelőtt kezdődött a tályogom és a sipolyok.Egyúttal párhuzamosan köhögés is jelentkezett. Emiatt kaptam Medrolt - a köhögésre, mert csak az segített.
2016. máj. 10. 20:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Végbéltályoggal és sipolyokkal műtöttek, de csak kimetszették különösebb kivizsgálás nem volt. Nem mondták mi a bajom, csak kimetszették.
2016. máj. 10. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Crohn nem 40 évesen szokott jelentkezni, de végbéltáji tályogoknál érdemes rá gondolni.
2016. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Idáig makk egészséges voltam, soha semmi bajom nem volt idáig. De most nem tudok dolgozni csak nehezen a rengeteg hányástól
2016. máj. 10. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből a Chron betegség jutott eszembe.

Gasztroenterológussal kéne beszélgetni.

2016. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Engem is ezzel a kettővel műtöttek 2x is. Hát soha senkinek nem kívánom.

Az amit leírtál,meg főkèpp egy betegsègre utal: Reflux

Nekem is az van. Olvass mindenkèppen utána.

Ezek a tünetek mind erre utalnak,az összes.

Remèlem tudtam segíteni. Kitartást,kellően átèrzem:')


22/L

2016. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!