Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 62 éves véglegesített rokkants...

Tyukanyó55 kérdése:

62 éves véglegesített rokkantsági ellátásban élőtől elvehetik-e az özvegyi hozzátartozói ellátást?

Figyelt kérdés

Tényvázlat:- 1998 óta vagyok rokkantsági ellátásban./régi 67 %-os /

2014-ben az új komplex felülvizsgálaton véglegesítettek.

1996 óta kapom a férjem után/két kiskorú gyerek volt árva / az özvegyi hozzátartozói ellátást.

A héten kaptam egy idézést, mely szerint 2016. november hónapban jelenjek meg egy orvosi bizottság előtt, az özvegyi hozzátartozói ellátás jogosságát illető vizsgálaton.

Kérdésem az lenne:- jogszerű lehet ez véglegesített rokkantsági ellátás - maradandó mozgáskárosodás - esetén, hogy megvonják az özvegyi hozzátartozói ellátást tőlem??

Kérem aki biztosat tud, válaszoljon nekem !!


2016. okt. 13. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!