Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdemes magánpraxisban lévő...

Érdemes magánpraxisban lévő orvosnál leszedetni az anyajegyet?

Figyelt kérdés

Nincs orvosismerősöm állami szférában, illetve aki van, az nem végzi olyan kíméletesen a munkát.

Tudom, hogy orvosa válogatja, de kb. hányszor kell visszamenni egy anyajegy levételnél? Meg gondolom minden alkalomnál valamennyit ott kéne hagyni.


2016. okt. 24. 22:24
 1/2 Ignis Subdialis ***** válasza:

Az anyajegy kivágáshoz egy sebészetre kell besétálni a bőrgyógyász szakvéleményével, s ez nem épp a legbonyolultabb sebészi beavatkozás, azt azért meg kell hagyni.

De én is magánorvoshoz mentem végül, egy nagyon kedves és profi bőrsebészhez, s nem bántam meg. Ott az volt a rendszer, hogy a műtétnél csak a szövettani vizsgálatért kellett fizetni 6000-t, majd a varratszedésnél két héttel később a 32000 Ft-ot, ami a műtét tényleges ára volt. Ebben még benne volt egy kontrollvizsgálat is 6 héttel később, amin már nem kellett külön fizetni. Tehát minimum 2x kell menni, a műtétkor és a varratszedéskor, illetve eldöntheted, hogy meg akarod-e még nézetni utána.

Nekem meglepően gyorsan gyógyult és semennyire nem fájt, de ebben benne volt, hogy tényleg nem érte víz két hétig és a műtét előtt és után bevettem 1-1 Staphisagria C30 nevű valamit, ami állítólag a vágott sebek gyógyulását segíti.

2016. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a magánorvos úgy elrontotta, hogy egy állami intézményben kellett újraműteni, szóval a magánpraxis sem garancia a jó munkára. Az állami sebészeten viszont gyönyörűen, plasztikai varrattal csinálták, teljesen ingyen. A műtét után 4-szer kellett visszamennem, 2 kontroll, egy varratlazítás, és egy varratszedés volt.
2016. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!