Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van értelme panaszt tenni a...

Van értelme panaszt tenni a stílusa miatt egy nővérre, vagy csak felesleges köröket futnék ezzel, mert úgysem foglalkoznának vele?

Figyelt kérdés

Felháborítónak tartom a viselkedését, szóval úgy gondoltam szeretnék panaszt tenni rá, ha visszalátogatok a kórházba.

Viszont most így utánanéztem, és rájöttem, hogy nincs panaszkönyv, hanem valami betegjogi valakivel kellene beszélnem. Érdemes szerintetek, vagy csak az időmet pazarolnám és még feleslegesen idegeskednék is rajta?



2016. okt. 31. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hát talán próbáld meg, hátha lesz vm haszna. ha folyton mindenki csak a sEggén ülne, akkor soha nem jutunk előbbre. a negatív visszacsatolás is tud építő jellegű lenni
2016. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is látom a betegjogi kapcsolattartók elérhetőségeit mindig. Nézd, próbáld meg, aztán írd le a tapasztalatodat, hátha mi is okosabbak leszünk.
2016. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Én amondó vagyok, hogy az ilyen emberekkel (akikre panaszt tennél) nem kell foglalkozni. Ezek nem akadémikusok, hanem szerencsétlen, többnyire alulképzett,az alsó társadalmi osztályból származó emberek, akik az egészségügy hierarchiájában is legalul vannak, többműszakos munkarendben dolgoznak hivatalosan is rendkívül alacsony munkabérért és a munkájukban sem találják meg az örömüket.
2016. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
99 %-ban értelmetlen, ők lojálisak egymással, a beteg panasza sértő nekik, egójuk hatalmas, nem a beteg érdeke a fontos, mégha hibázik is egy, őmellé állnak. Olykor annyira, hogy megszivatják a beteget. Néha olyan keményen, hogy az eredeti sérelme semmiség ahhoz képest, amit a panasz miatti haragjukban tesznek
dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!