Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvos nem adja ki a papírjaima...

Orvos nem adja ki a papírjaimat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Valószínűleg rossz kategória, elnézést ezért.

Kiskoromban (10-11évesen) voltam gasztroent gasztroenterológusnál, ahol kiderült hogy laktózérzékeny vagyok. Aztán nem jártunk vissza félévente újra vizsgálatokra, de ez most nem is lényeg. 2015. November 10-én újra elmentem egy h2 kilégzési tesztre, ahol lett egy "friss" papírom, de az évekkel ezelőtti az nincs csak ez az egy friss. De nekem most szükségem lenne a gyerekkori papíromra is.. édesanyám felhívta azt az orvost, aki vizsgált annó. Azt már meg sem említem mekkora bunkó volt..a lényeg hogy elmondta kétszer is hogy nem ad ki a szakveleményremről másolatot.. ezért holnap bemegyek és személyesen megpróbálok kérni. (Kb 5 éve édesanyám kikérte a doktorúrtól, akkor kiadta..de a papír elveszett).

Megteheti, hogy nem adja ki?:( hisz rám tartozik :(



2016. nov. 10. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A te leleted, a te tulajdonod, neked (illetve a szüleidnek) kellett volna megőrizniük. Az orvosi lelet ugyanolyan fontos hivatalos papír, mint bármi más.


Nem érzed kicsit visszásnak, hogy még rajta pörögtök valami ki tudja hány éves papír miatt...? Ha telefonon közölte, hogy nem tudja újra kiadni, minek mész oda személyesen...?

2016. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, a kérdező azert pörög ezen, mert emelt családit akar... De légyszi értsd már meg, hogy laktózérzékenységre nem jár emelt családi. Csak akkor, ha nagyon súlyos, és veleszületett, magyarán már újszülött korodban sem tudtad megemészteni az anyatejet, mivel tele van laktózzal, és erről van is papírod (csecsemőkorból) Attól még, mert neked 10-11 évesen megállapították a laktózérzékenységet, az nem egyenlő a veleszületett alactasiaval, ami egy nagyon súlyos (és ritka) betegség.
2016. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na nem mondod második?!mekkora király vagy :) nincs szükségem az emelt családira. Más dolog miatt van rá szükségen te paraszt :) a kérdésemre nem sikerült válaszolni, csak a szokásos kötekedés! Bravó :D
2016. nov. 11. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!