Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenben nemibetegség...

Debrecenben nemibetegség szűrés van ingyenesen/beutaló nélkül valahol?

Figyelt kérdés

Bajcsy zsilinszki úton találtam valamit, de oda beutaló kell.. Tud valaki olyanról, ami ingyenes és nem kell beutaló sem. Illetve, ha mindenképp kell, beutalót ki adhat? Háziorvostól lehet kérni?

előre is köszi a válaszokat!



2016. nov. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Bor es nemibeteg gondozoba sehol nem kell es tb-s, ingyenes
2016. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy beutaló nem kell, csak előzetes bejelentkezéssel időpontot kell kérni a vizsgálathoz.
2016. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de a bajcsy zsilinszki útit fdel is hívtamé s ők mondták nekem a telefonba, hogy beutaló KELL..
2016. nov. 30. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, mert én, bár melanoma szűrést kértem náluk, telefonon mondtak egy időpontot, akkorra megjelentem, s elvégezték. Lehet, hogy a nemibetegség szűrésre más rendelkezés van? Elég furcsa lenne, mert az anonimitást itt még inkább biztosítani kellene azzal, hogy nem vagy köteles a háziorvosnak kitálalni, mert ő adja a beutalót. Én megint felhívnám őket, hogy tisztázzam a dolgot.
2016. dec. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem írják, hogy anonim. Felesleges hívogatni őket: a neten azt írják, beutaló kell, telefonon azt mondják, beutaló kell.. most akkor miért hivogassam őket..? Nyilván azért írják/mondják, mert beutaló kell... (egyébként keresgéltem magánba, de eszméletlenül drágák ezek a vizsgálatok)
2016. dec. 1. 07:01
 6/7 anonim válasza:

Én sajnos egy kaland után jártam itt.

Nyíregyházára kaptam beutalót, mert a főorvos elintézte.

Ha csak HIV szűrésre szeretnél menni, azt az ÁNTSZ által fenntartott helyiségben a héten 2 nap teheted meg meghatározott időpontban. Viszont a bőr és nemibeteg gondozóba beutaló szükséges, ingyenes mivel TB támogatott.

Ha nincs nagy veszély / rizikófaktor , hogy elkaptál valamit nem ajánlom.

Nem kellemes dolog, mikor kenetet vesznek (kétszer is).

Engem háziorvos utalt be. :)

2016. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan vesznek kenetet?
2016. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!