Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Klion tablettára alkoholt...

Klion tablettára alkoholt fogyasztottam. Mennyire kell tartanom a formaldehid mérgezéstől? Mennyire befolyásolja a hatását a tablettának az alkohol?

Figyelt kérdés

4 napja Klion (250mg) os tabletta kúrán vagyok ,amire sajnos ráittam nem 3 4 centes pálinkát és egy jégert. Nem rugtam be nagyon, nem hánytam egyáltalán, nem szédelegtem se semmi viszont rettentő másnapos vagyok.

Rákerestem és a neten azt írja, meg a betegtájékoztatóban is , hogy szigorúan tilos az alkohol fogyasztása a klion tablettával egy időben de még 2 napig utána sem javallott. Na ez az amit az orvosom NEM említett...

Befolyásolja az alkohol a tabletta hatását vagy " csak" én vagyok cefet fosul még 1-2 napig? + ajánlott valami májvédő-vértisztító tea ilyenkor ha ilyen történt?...

a válaszokat előre is köszönöm:-)



2016. dec. 16. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az orvosnak kell mondania, hogy ne szabad rá inni, nem szokták. Neked kellett volna elolvasni a tájékoztatót, előtte, nem utólag. Én is szedtem ilyet egyszer, nekem akkor mondjuk a gyógyszertáros szólt, hogy tilos alkoholt inni. De én mindig elolvasom, pl. az alkohol miatt, vagy a vezetés miatt.

Rosszul nem lettél, ezt megúsztad, a másnaposságot túléled, a gyógyszer lehet, hogy nem fog úgy hatni.

2016. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!