Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek milyen élményetek volt...

Nektek milyen élményetek volt a legelső műtétekről?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz és felek már
2016. dec. 22. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy ügy, főleg ha nem rákkkal műtenenk vagy veseátültetésed lesz :D

Én kb. kilenc éves voltam az első és eddig egyetlen műtétemnél (vakbél), igazából mosolyogva gurítottak be a műtőbe, mert tudtam hogy jobb lesz :) Annyira emlékszek, hogy néhány orvos,nővér álldogált körülöttem, készítgették elő a dolgokat. Rámrakrák azt a maszkféleséget, elkezdtek beszéltetni, és ennyi. Kb a műtét után fél-háromnegyed órával ébredeztem. Én az a fajta voltam, aki tök agresszív,elkültem anyáékat melegebb éghajlatra mert én aludni akarok.... És ebből nem is emlékszek szinte semmire :D aztán már egyre jobban tudatomnál voltam, viszont egész nap még nagyon álmos és nyűgös ... De ennek már öt éve... :) mivel/miért műtenek téged?

2016. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!