Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan bepisilős élményetek...

Van olyan bepisilős élményetek, amire örökké emlékezni fogtok?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! A párommal történt egy kis baleset felfázás miatt, és még midig ezen rágja magát:( írnátok ilyen esetet magatokról/ismerősről, hogy lássa, nem csak vele esett ez meg? Előre is köszi a segítséget:)

2016. márc. 6. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen bepisiltem a SAJÁT BEJÁRATÓ AJTÓNK ELŐTT. :D Hazasprinteltem iskolából, azt hittem már szalagot szakítottam azzal, hogy beértem az ajtóba, és lazábbra vettem a szorongatást. Hát azt ajtót nem tudtam kinyitni, de a lábtörlőt tisztithattam ki. :D


Másik sztori, nem éppen bepisilős. Ennyi idős fejjel történt, nyáron. Egyik szülőm bezárkózott a fürdőbe, hogy ő kisziesztázza magát, csak senkinek nem szólt erről. Gondoltam csak ki jön már, csak ki jön már... Már mászkáltam a szobámban, amikor kimentem az udvarba, kínomban már nem tudtam mit kitalálni. Mamuszban mentem ki. Tudni illik, hogy ebben az esetben finnyás vagyok, így nincs nagy gyakorlatom a szabadban guggolva pisilésre. Lepisiltem a mamuszomat... Mindkét felét. Bosszúsan jöttem be hideg, pisis lábakkal. Ahogy betettem a lábamat a nappali ajtaján, nyilt a fürdőajtó... :D


21L

2016. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mondjad neki,ne aggódjon,én már sz@rtam is be.
2016. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1-nek:

huh egyik sem lehetett kellemes:( de legalább csak a bejárati ajtó előtt volt,és nem előbb;)

2.nak:

na az megint nem lehet egy kellemes élmény:(


köszönöm az eddigi válaszokat:) valakinek van még ilyen története? nagyon köszönöm a segítséget:)

2016. márc. 7. 00:11
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
A csimpànz engem röhögve huggyozott le az àllatkerben, szerintem ha öt nem zavartaa csajodat se kène hogy zavarja
2016. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy offot írok, de kaptam egy privát üzenetet. Szeretném üzenni Lacinak, hogy köszönöm, de nincs pisifétisem. Ezzel együtt szeretnék megkérni mindenkit, hogy az ilyen PÜ-ket mellőzze.


Kérdező: Igen, nem voltak egy hű de jó pillanatok akkor, mikor megtörténtek, de most már olyan jó ízűen mesélem el barátaimnak, jókat szórakozunk rajta. :D Kellemes kellemetlen emlékek :D


#1

2016. márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
#5 lehet a csimpinek is fèise volt? Ejj a kis perverz mindenit
2016. márc. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1, Első osztály, iskolaudvar..



2, Nem bepisilés, de ez is ciki. Tavaly elkaptam a hányós-hasmenős vírust. Első reggel, nagyjából 1 óra alvás után épp az ágy melletti vödörbe hánytam kb 6. alkalommal, mikor rámjött a köhögés és a hasmenés egyszerre. És sajnos nem egyszer történt baleset aznap...

2016. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal elég nyitott a kapcsolatunk, egymás előtt pisi, kaki, puki nem tabu (nem együtt járunk wc-re de ha pl. kell valami a fürdőből amíg ő kakil, simán bemegyek).


Egyszer viszont volt olyan, ahogy éjjel kis kifli nagy kifliben feküdtünk, aludtunk és hajnalban arra keltem, hogy csupa víz a pizsi alsóm. Gondoltam csak megizzadtunk ahogy összebújtunk. Reggel mondta a párom, hogy ő is csupa nedves. Meg az ágy is. Na, megszagoltam a foltot és kiderült, hogy bepisilt álmában. Nevettünk egy jót, kitakarítottam és azóta is néha viccelődünk vele. Azt mondta, hogy ebből (is) érzi, hogy mennyire szeretem, mert nem álltam le hisztizni emiatt.

Megesik az ilyen, ettől nem lesz valaki rossz ember vagy hasonló.


Erről is szól az, hogy jóban rosszban szeretjük egymást :D nemde?

2016. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1#: semmi baj, jogos:)


7#: na akkor neked sem lehetett valami kellemes, főleg, hogy te még mehettél is volna majdnem:( bár az első suli udvar gondolom cinkesebb volt:(


8#: igen, pontosan erről szól:) ha valami baj van, nem ott kell hagyni a másikat, hanem ha szereted, akkor kiállsz mellette, és együtt megoldjátok:) ez a fontos:)

2016. márc. 7. 17:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

2 cikis bepisilésem volt

az egyik nyolcadikos koromban táborban éjjel bepisiltem,a másik meg gimis koromban volt a buszon.Le is szálltam előbb mint kellett volna,hogy valahol elbújok pisilni,de még meg sem állt teljesen a busz mikor megindult.Páran észrevették,nagyon égtem.

Viszont később a fétisemmé vált a pisilés,lehet éppen ennek köszönhetően,nem tudom.

Az biztos hogy sokunkkal megesik hogy véletlen becsurog,na bumm,mi van akkor?!Semmi gáz szerintem.

2016. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!