Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem ad beutalót a háziorvos,...

Nem ad beutalót a háziorvos, pedig úgy érzek szükségem van rá? Derékfájdalom, nem múlik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Másfél hónapja be csípődött az ideg a derekamnál. Kaptam rá gyógyszert, rendbe jött. De az erőltetés miatt ki alakult egy nem tudom milyen csomó bal oldalt is. A háziorvosnak mondtam is, azt mondta semmi szükségem nincs reumatológiai vagy ortopédiai beutalóra, mert fiatal vagyok és felesleges. De reggelente már fel se tudok kelni vagy ha igen, akkor is csak görnyedten tudok mozogni. Sürgősségire ha be megyek ott ellátnak? Vagy mit tegyek?
2016. dec. 29. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
SBO-n fognak adni beutalót.
2016. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy csontkovácsot, rendbbeoz.
2016. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, nem kell beutaló, majd az javasol valamit.
2016. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!