Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti lemernétek szedetni két...

Ti lemernétek szedetni két anyajegyet: egyet a nyakatokról, egyet pedig a fejetekről SZTK-ba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én igen. Ha az arcomon lenne, akkor már meggondolnám, de a fejemről, nyakamról, bárhonnan máshonnan leszedetném az SZTK-ban is.
2017. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fogorvoshoz nem mernék menni SZTK-ba, de anyajegyet le mernék szedetni.

26/N

2017. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én már kétszer is voltam SZTK-ban anyajegyet levetetni, egyet derekamról, egyet fejemről. Nekem minden rendben ment. Olyan gyors meg egyszerű "műtét", hogy nem kell félni tőle, hogy elrontanak valamit :D
2017. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Attól félek inkább, hogy nagyon csúnya lesz utána.
2017. jan. 5. 00:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, heg mindenképp lesz utána, ha erre gondolsz.
2017. jan. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 sanyikaéva válasza:
50%
Nem, mert elrákosodhat. De én gyáva vagyok !!!
2017. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Moon_Walker ***** válasza:
0%
NEM
2017. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mi lenne ***** válasza:
nem ! ezt hívják, szexepilnek. igaza van a sanyikaévának, hogy még el is rákosodhat. fogadd el magad úgy ahogy vagy.
2017. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tesho ***** válasza:
Én szakrendelésen 2db-ot próbáltam leszedetni, amik zavaró helyen vannak. 1 hónapra kaptam időpontot és nem szedték le, hanem elküldtek a sebészetre újabb időpontot kérni a sebészeti rendelésre. Őket már ismertem, mert pár éve más ügyben nem csináltak semmit, hanem beutaltak a megyei sebészetre....szóóóval a bőrgyógyásztól kijövet bemutattam a magyar egészségügynek és elmentem magánrendelésre bőrgyógyászhoz, aki RÖGTÖN szedte is volna le mindkettőt. Utálatos dolog az egészségügyben ez a pingpongozás ami megy :-(
2017. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Körömcsiga ***** válasza:
10%
tesho: mert az SZTK nem arra van, hogy esztétikai problémákkal foglalkozzon, hanem hogy ha beteg vagy, akkor segítsen. Ha csak azért mész oda, mert zavar egy anyajegy, akkor ne csodálkozz. Az ő dolguk a veszélyes anyajegyek eltávolítása. Ha szimplán csak zavar, akkor menj magánrendelésre és ne abból a pénzből szedesd le, amit hasznosabb dolgokra is elkölthetnek.
2017. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!