Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés a vastagbél...

Milyen érzés a vastagbél tűkrözés? Nagyon szörnyű?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki már átélt vastagbél tükrözést megírná a tapasztalatait.Milyen volt? Mennyire fájt? Hogy történt? Mire emlékszik? A beavatkozás után érzett fájdalmat?...stb.Egyszóval Mindenre kíváncsi vagyok.Úgy néz ki szükséges lesz ezen vizsgálatra és őszintén; nagyon félek tőle.
2017. jan. 9. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd altatásban, nekem is úgy volt.
2017. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
altattak, nem ereztem semmit.
2017. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
66%
xar egy érzés, az biztos.
2017. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Altatásban kell végeztetni , és annyi. Nem vágóhíd ez, hanem vizsgálat.
2017. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj; hogy " szoptatós anyuka " vagyok..így lehet nem lehet majd altatni; de majd a doki ezt úgy is megmondja.Most csak informálódnék.Utána mit éreztetek? Nem fájt? Csak tudni szeretném mire számíthatok.Mindenkinek köszönöm aki írt.
2017. jan. 9. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utána nem fájt, nem éreztem semmit, csak kicsit tele voltam levegővel. :D
2017. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz érzés de ki lehet birni (folyanatosan ugy érzed mintha erös hasmenésed lenne, csikar a beled.) Utána kb. 2...3 ora hosszat ugy éreztem, hogy most fogom összecsinálni magam de alig jött valami. Na ez az utcán föleg kellemetlen érzés.
2017. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Akkor pár napig tápláld cumisüvegből a gyereket. Semmi baja nem lesz, neked pedig nem kötelező átesni ezen a tortúrán altatás nélkül. Nem vagy tőle jobb anya és el sem várható, fölösleges mártíromság.
2017. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bódításban volt, nem altattak és nudli volt, vagy legalábbis nem emlékszem rá. Viszont a feleségem endometriózisos, császáros és figyelmeztette a gasztroenterológus, hogy ha meg kell csináltatnia a tükrözést, akkor altatásban csináltassa, mert ő azt tapasztalta, hogy az ilyeneknek már a bódítás sem elég, többször volt, hogy konkrétan nem tudta megcsinálni a tükrözést. Persze lehet hazudott, de nem hinném, jó fej doki amúgy.
2017. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondta az orvos, hogy valakinek meg se tudják csinálni altatás nélkül. Nekem egyből felajánlották, hogy altatnak, mert látták mennyire félek.
2017. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!