Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 18 éves fiú vagyok, január...

18 éves fiú vagyok, január 30. -án leszek 19, és még mindig szűz vagyok. Hogy mi a gond? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Na szóval, szűz vagyok, és végre el szeretném veszíteni a szüzességem. Ebben vagyok kicsit depressziós, mert ahogy hallom a hírekben, hogy már éves lányok szednek antikoncepciot úgy elkap a rosszkedv, hiányzik nagyon. Ami a legrosszabb, hogy a mai világban kevés a szüz lány, és én szüz lánnyal szeretném elveszíteni, mert az ciki ha egy évessel veszítem el, mert o fiatalabb tolem, és o neki már volt sexje.. Gondolkoztam azon, hogy elmegyek prostihoz, csak ott megint az a gond, hogy hama elmegyek, hama kijön a cucc. Olvastam, hogy DUREX PERFORMA óvszer késlelteti a magömlést, mi a tapasztalaitok ezzel az óvszerrel kapcsolatban? Vagy milyen késleltető módszert ajánlatok? Mert ha mastrubálok akkor hama kijon a cucc, és ezen szeretnék javítani, ha estelge lefekszek egy nővel tovább bírjam a sexet. Léccives írjatok meg hogy mit csináljak, mert tényleg elég depressziós nekem az, hogy még mindig szüz vagyok, nem megy nekem arról a dolog, de szeretném végre kipróbálni hogy milyen is az. Mit javasoltok mit csináljak? Léccives normális válaszokat várok, ne csináljatok belőle viccet, tiszta komolyan beszélek. Köszönöm :)
2017. jan. 22. 21:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítom a mondatot: Hogy ciki ha egy 14 évessel veszítem el vagy olyannal akinek már volt.
2017. jan. 22. 21:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon túlbonyolítod... Ne a hírekből táplálkozz!!
2017. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
3000-ért lexopatsz egy ribit. oszt jó va
2017. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
első válaszíro: igen túl bonyolítom, mert az aggaszt, mert olyannal szeretném elveszíteni, akinek még nem volt.. nem mondanám, hogy nem tudom hogyan kell sexelni :D azt mindegyik tudja, de azér nem akarom, hogy pl. fiatalabb csaj engem tanítson be :D ez a ciki benne az egészben.. nagyon vágyok a sex után.
2017. jan. 22. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Minél jobban töröd ezen magad, annál rosszabb lesz. Jön az magától, ismerkedj. Én 16 vagyok, és a korombelieknek is már sokaknak van/volt barátnője, de nem fogok pánikszerűen elkezdeni kúrni-kúrni, hogy ne maradjak le. Mondjuk már nekem sem arról van szó, hogy túl fiatal vagyok hozzá hanem egyszerűen leszarom.
2017. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úristen, milyen kuszán írsz.. Szerintem nem éri meg prostival elveszíteni, inkább szedj fel egy korodbeli csajt egy, a pletykák elkerülése végett lakóhelyedtől távoli(!) szórakozóhelyen. Neked csak jobb, ha tapasztaltabb, de nem kéne neki említeni a szüzesség dolgot. Kivéve, ha mégsem az előbbi koncepciót követed, hanem egy konkrét csajjal érzed a valódi összhangot, és komoly kapcsolat reményét látod a szituban, mivel ebben az esetben érdemes vele megbeszélni a dolgot előre ( hogy neked ő lenne az első). Elsőre kevesen bírják pár percnél tovább, de ne parázz, néhány alkalom után belejössz.
2017. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kicsit rossz kategória. :D Legalábbis szerintem a prosti nem egészségügyi ellátás de kinek mi. :D
2017. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Totális komolysággal, mindne viccet félretéve írom.


Keress egy középsulis lányt, aki számodra elfogadható, hajts rá, a 16-18 közötti lányok csak egymásnak állítják be, hogy már elvesztették, 80%ban csak a szájuk nagy (hehe).

Az, hogy meddig fogod bírni, totálisan helyzetfüggő, pozíciófüggő. pl. ha lovagol rajtam a leányzó kanyarba nem megyek el, viszont amint hátulról megfogom a derekát, látom a popsiját.... egyből nem kell már olyan sok. Ne görcsölj rá, élvezd a nőket! Ők is élvezik ;) Miközben vele vagy, gondolj rá is, ne legyél önző. Adj neki puszit, simogasd a testét..mindenét, kívül-belül :D. Egyrészt így Ő hamarabb eléri a csúcsot, másrészt saját magad libidója "lankad", ergó tovább fogod bírni. A siker kulcsa az, hogy jól használd a fantáziád:D. Nem kell netes tutorial hozzá, mindösszesen kérdezd meg, hogy élvezi-e, vagy hogy mit szeretne, hogy csináld. Te is bátran mondd neki, hogy hogy a jó, ez egy ilyen dolog. Egy cseppet sem szégyen, ha őszinte vagy vele (az ágyban).

Én 19évesen vesztettem el.

21/F

2017. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Egy komoly férfi nem pénzel fizet egy nőnek! ezt sose felejtsd el!
2017. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6. válaszíronak: megprobalom, muszaj valamit kezdeni vele..

8. válaszíronak: pontosan én is ezt mondom néha, és azokra hajtok, csak már azoknak is volt :( ez aggaszt, hogy már olyan fiatalok is élvezik: :( és köszönöm a választ, ilyen választ vártam :) és olyannal vesztetted el aki még szuz volt vagy sem..

2017. jan. 22. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!