Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos látja a gépen...

Benyovszky Oszkár kérdése:

A háziorvos látja a gépen hogy kiváltottad gyógyszert?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 16:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen! Nálunk szóvá is teszi az orvos,hogy pl. múlt hónapban nem váltotta ki a gyógyszert.
2017. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem, szó volt ilyen informatikai fejlesztésről, de úgy tudom még nem valósult meg.
2017. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Nálatok már látja ezt a háziorvos?
2017. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem látja.
2017. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

1. vagyok

Igen látja,múltkor egy ismerős nem váltott ki egy nagyon drága gyógyszert,és szóvá tette a háziorvos..

Akkor mondta,hogy mindent meg tud már nézni a gépen.

2017. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint már elkészült ez a program, fura, hogy sehol nem lehet olvasni róla a neten.
2017. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapu - taj autorizáció

Egy perc alatt lehet ügyfélkaput csinálni. Ott kiírja, hogy mikor voltál orvosnál, milyen gyógyszert váltottál ki (receptek). Mit számoltak el a nevedben, mo djuk itt tapasztaltam érdekességeket.

Elvileg ezt az orvos is tudja nézni, de nem valószínű, hogy foglalkozik vele.

2017. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Okmányirodában lehet azt nem írtam.
2017. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Látja. A gyógyszertárban nem volt amit felírt és mást adtak helyette , mondtam, hogy máast kaptunk de nem tudtam a nevét egy kattintással megmondta, hogy mit adtak helyette.
2017. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9/9 -- Az orvos láthatta, mit adhattak helyette, ugyanis számos gyógyszer átmenetileg hiánycikk és hatóanyag szerint nem nagy ügy megmondani mi lehetett az amit adhattak helyette. .Az orvosnak épp elég a betegeit "karbantartani", mintsem fürkészni utánuk.- ha nem váltja ki a beteg magánügye , de mást nem adhatnak a patikában se, ha nem azonos a recept szerinti szer hatóanyaga vagy a kiszerelése. -ez biztos.A z ügyfélkapudon más nem férhet az adataidhoz, különösen akkor ha letiltattad azt (OEP)mikor bevezették az elektronikus nyilvántartást nyilatkoztattak mindenkit hozzájárul e adatai "nézegetéséhet"vagy sem az hogy hol, milyen kezelést ellátást kaptál (előjegyzések hová, mikor, stb. az 2020 táján mindenhol látható lesz, egyelőre még dolgoznak a rendszeren. azt viszont látják milyen betegségkódod van és mit szedsz ezekre -papírforma szerint.a zt hogy kidobtad a kukába-receptet, gyógyszert, azt nem tudják még ellenőrizni.de szt az ökörséget igen hogy 365 napra 28 darabosból nem jön ki a 12x28 bár egyes orvosok számolni sem tudnak a lényeg amire szüksége van a betegnek azt fel kell írja akkor is, ha több mint az időarányos rész ugyanis vérnyomás pulzus változó. néha több is kell hol 1/2 de + az is.
2017. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!