Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan érzéstelenítenek,...

Hogyan érzéstelenítenek, mikor az orromból eltávolítják a polipot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 10:40
 1/2 llorTllorT válasza:
az nem finom.hiába mentem fizetősre így is elég sz ar volt.mivel látták az átlagosnál több izom van rajtam nagyobb adag kábítót adtak ,hogy tuti legyen ami biztos. utólag mondták persze.kellemetlen volt nagyon de altatást nem akartam.injekció egy kis szuri és kész.műtét elött az ájulás kerülgetett utána meg a hányinger.túl lehet élni.ja,azt hiszem közvetlen a túrkálás elött még egy helyi ,a számon keresztül az orrom felé egy szuri de ott már nem nagyon voltam magamnál 😂
2017. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bódító injekció fenékbe, aztán novorin-kokainos vatta az orrfelekbe, majd folyamatosan injekciók az orrsövénybe.

Bódító injekció fenékbe, majd altató injekció a kanülbe, és aztán behelyezik a tubust a légcsőbe szájon át, és azon lélegeztetnek, mert mélyaltatásról van szó.

Engem mindkétféleképpen műtöttek már kétoldali orrpolip témában. A műtétek kb. 2-3 óra hosszúak voltak. De ha nincs olyan sok polipod és nem vagy vérzékeny akkor sokkal gyorsabban megy. Akár 0,5-1 óra alatt is megvan.

2017. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!