Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászhoz lelet visszavivé...

Nőgyógyászhoz lelet visszavivéséhez kell időpont?

Figyelt kérdés
Településem szerint gyömrőhöz tartozom, de a labort a bajcsyban csinálták. Fogamzásgátló miatt végeztek vizsgálatokat. Az oldalukon semmit nem találtam. Az előjegyzésről lecsúsztam majd csak hétfőn tudom hívni őket. De addig is hátha valaki tudja. És rögtön felírja az adott gyógyszert vagy azért külön vissza kell menni?..
2017. jan. 27. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez általában úgy van, hogy amikor kijön az asszisztens, szólsz neki hogy hoztad a leletet, van hogy egyből behívnak és ha nincs akadálya a doki felírja a gyógyszert, vagy mondják hogy várj és két beteg között hívnak be, de sokszor csak beviszi az asszisztens és kihozza a receptet.
2017. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 28. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!