Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Budai egészségközpont vélemények?

Sziasztok! Online foglaltam időpontot Dr. Fazekas Bélához, Gerincferdülésem miatt. Ha valaki járt már nála, vagy csak a Budai egészségközpontban, megtudná nekem mondani, hogy ott egyből csinálnak e röntgent vagy külön időpont kell hozzá? Vidékről fogok menni, igy jó lenne ha egyből le tudnám a röntgent is. Sajnos régi leleteim nincsenek meg, régi orvosomnál van, ez mekkora probléma hogy gyakorlatilag "üres kézzel" megyek?
Köszönöm előre a válaszokat!

02-15 10:47  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
mindenhol időpontot kell foglalni röntgenre.
Felajánlják a gyógytornászukat vagy a pszichológusokat merthogy beképzeled a fájdalmat.
Edzeni kéne ...

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 02-15 12:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

örülök, hogy ilyen okos vagy.. csakhogy tudd, műtét miatt megyek nem pedig gyógytornász telefonszáma miatt (azon már túl vagyok..;) )

# 2/2Időpont 02-15 13:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Budai Egészségközpont magánklinikáról mi a véleményetek?
Neurológus-pszichiáter -jó szakember ajánlatok?
Gyógyír XI. Bőr- és nemibeteg gondozójáról (1114 Budapest, Ulászló u.1. ) tapasztalatok?
A pécsi Aniron Egészségközpontban adnak igazolást?
A MedicinA Egészségközpont telefonszámát kéne megtudnom (2903 Komárom Bánki Donát u.3. )?
Szegeden NOé EGészségközpont milyen? Árakat hol találok róla? Dr. GÁbor doktornőnél ki járt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu