Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tenisz-és golfkönyököm van....

Tenisz-és golfkönyököm van. Sugár-és lézerkezelést, fizikót is kaptam már, egyik sem használt. A szteroidos injekció egy kis ideig enyhülést ad. Nem tudok betegállományba menni. Kihez, hova fordulhatnék, aki véglegesen rendbe hozná mindkét karomat?

Figyelt kérdés

Van esélyem a fájdalommentes életre? Azt érzem, hamarosan összeroppanok megint, mert semmilyen kiutat nem látok ebből. Három orvosnál is voltam. Egyik ilyen fizikót írt ki, másik olyat, majd mindegyik azt mondta, injekciók a megoldás. De meddig? Az injekciók sem segítenek teljesen és egyre kevesebb ideig jók valamennyire, nem beszélve arról, hogy szteroid tartalmú és már egy csomószor kaptam.

Volt már, hogy az öngyilkosság is eszembe jutott, mert annyira elviselhetetlen volt a fájdalom.

Kineziológiai tapaszt, könyökvédőt, orvosi krémeket, gyógynövényes krémeket, nonszteroid fájdalomcsillapítókat már használtam, de a fájdalmam egyre erősebb, kiterjedtebb.

Légy szíves segítsetek ötletekkel, hová fordulhatnék? Hálásan köszönöm előre is.


2016. szept. 15. 21:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mennyi lézer ill sugár volt összesen!?
2016. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
4X10 lézer, 4X10 sugár volt.
2016. szept. 16. 06:54
 3/35 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatnád a hylauronsav ( amiben más nincs) tablettát. Egy ismerősömnek hátfájásnál segített más nem vált be ott se.
2016. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hylauronsav...utánanézek. Köszönöm.
2016. szept. 16. 10:55
 5/35 anonim ***** válasza:
3-10 nap alatt hatni szokott. Írj majd,hogy bevált-e!
2016. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
A jutavitet használta az ismerős
2016. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszi. Már a dobozát megtaláltam a neten. Így könnyebb lesz a boltban tájékozódnom hialuron ügyben.

Amúgy szedek már D, D3, Mg, Ca, B-komplex, K-t is.

2016. szept. 16. 11:40
 8/35 anonim ***** válasza:
A calciumot hagyd abba,a d vitaminnal meg óvatosan.
2016. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Miért hagyjam abba a kalciumot? Orvos javasolta amúgy.
2016. szept. 16. 18:55
 10/35 anonim ***** válasza:
És az orvosok tudtak "Rajtad" segíteni ? Lerakódik a csontokba inakba és az okoz gyulladást! Nincs szüksége a mai Embernek kalciumra, van elég mindenben.
2016. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!