Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csípőprotézis beültetés...

MARIANN06 kérdése:

Csípőprotézis beültetés helyett létezik injekciós kezelés?

Figyelt kérdés

Nem találok rá semmit az interneten de valakitől halottam hogy létezik gyógymód műtét nélkül is.

Volt már ilyen valakinek.

Sajnos nem vagyok műthető más betegség miatt ezért keresem a megoldásokat.

Szeretnék újra járni!



2017. febr. 18. 16:05
 1/4 A kérdező kommentje:

azt hiszem porcpótló injekciónak hívják.

Volt már ilyen valakinek!!!

2017. febr. 18. 16:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Én egy olyan korház címét szeretném megtudni ahol porcpótló injekcióval kezelnék a porckopásomat mert csipőprotézis műtétet nem végezhetnek rajtam.
2017. febr. 21. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Műtét nélkül is lehet növelni a mozgástartományt, csökkenteni a fajdalmat, javítani a járást, növelni a terhelhetőséget. Léteznek manuálterápiás fogások, kötőszöveti kezelések, gyógytorna gyakorlatok melyek ezekben tudnak segíteni.

Az injekciós kezelés átmenetileg segíthet a gyulladás s a fájdalom csökkentésében, de végleges megoldást nem eredményeznek.


Üdvözlettel,

Szabó Klára - gyógytornász

2017. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 id. forgó csaba válasza:
Keress rá a google ban. Csípőprotézis hehyett őssejt beültetés a csípő gömbfejbe. Itthon 1 helyen csináljak. Nem tb támogatott. Talan kb 2 millió/db.
2019. máj. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!