Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Forgács Intézetbe járunk első...

Forgács Intézetbe járunk első lombik kezelés elé nézünk. A doki azt mondta elég lesz 1 emberiót beültetni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A feleségem 22 éves én 30 éves vagyok. A doki szerint elég ha 1-et beültetünk mert a feleségem fiatal és megtapad úgyis. De én kettőt szeretnék. Szerintetek ?

2014. aug. 14. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feleséged mit szeretne? Elsősorban az ő teste.
2014. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ melyik félnél van a gond...ha feleségnél Én azt gondolom biztosabb a kettő, ha férjnél lehet elég egy is,mert "egészséges" feleségnél valószínűbb,h az az egy is megtapad. De ez az én véleményem!
2014. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kiszámíthatatlan. Mindig attól függ, kinél és mi a gond. Hiába volt a férjemnél a gond, az befolyásolta az embrió minőségét, és csak harmadszorra jött össze, ott is a kettőből csak az egyik maradt meg.

De csak ért hozzá az orvos.

2014. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is lombikra készülünk és én is fiatal vagyok.Én úgy vagyok vele,hogy akármit is mond az orvos én kettőt kérek,mert inkább legyen 2baba,mint 1sem.Én bevállalnám.
2014. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A feleségem elösször egyet akart, de most megbeszéltük

és kettő lesz. Biztos ami biztos alapon.


Nálam van a gond sajnos, kritikán aluli a kisfickók mennyisége :(


Azon az elven vagyok,hogy biztosra kell menni. Szeptemberben kezdünk :)

2014. aug. 15. 09:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok

A sperma minőségén sok mulik.inkább 2 mint egysem.nem biztos hogy megmarad!vitaminokkal amugy javithatod az állapotod.

2014. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyon nagy mértékben függ a feleséged AMH értékétől! Ezt nézessétek meg, de meddőségiben úgyis nézik elvileg. Akármennyire fiatal lehet, hogy nem jó ez az értéke és akkor inkább kettő. Ha viszont jó, akkor egyet ültetnék vissza. Van még időtök utána próbálkozni még egyet. Persze egy vetélés nagy trauma lehet, de az a spontán terhességnél is gyakori elsőre és az ikerterhesség is nagyon nagy trauma a szervezetnek és nagyobbak a kockázatok.
2014. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánakérdezek,hogy nézték. Ezt a 3-21 napi vérvételnél nézik?
2014. szept. 11. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt a 3. napi vérvételnél nézték nekem. Sok sikert! 7-es voltam
2014. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi.


Minden jo. A doki 1-et akar mindenaron. Mi kettot.

Hetfon megyunk megbeszelesre es kiderul mikor kezdjuk a szurit :)

2014. szept. 12. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!