Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha én elájultam és miközben...

Ha én elájultam és miközben eszméletlen voltam lélegeztettek amíg magamhoz tértem helyesen tették? Okozhattak volna bajt vele? Mert volt pulzusom és légzésem is valószínűleg! Mikor magamhoz tértem kicsit kellemetlen volt a szituáció!

Figyelt kérdés

Elsősorban szakmabeliek válaszára lennél kíváncsi

(Lehet hülye kérdés,de kíváncsi vagyok)



2017. febr. 19. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem arra kíváncsi hogy milyen baja lehet ettől, valaki válaszolja már meg neki, hogy ha most már jól van és nincs semmi baja, akkor már valószínű nem is lesz. Mert ezzel a simán bele is halhat az ember dologgal, bár tudom hogy igaz, de csak tápláljátok benne azt, amire ezt az infót felakarja majd használni. Mondjuk egy hozzáértő emberke.

De most amúgy ezzel majd menőzni akarsz vagy bűntudatot kelteni azoknak akik segíteni szerettek volna, hogy jajj, meg is ölhettetek volna, vagy mi?

2017. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha lélegeztettek csak attól bajod nem lehet.Maximum kellemetlen érzés ha valaki száddal érintkezik!
2017. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idő múlva tértél magadhoz?
2017. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
5 perc kb
2017. febr. 20. 22:59
 15/15 anonim válasza:
Ha 5 percnyik lélegeztetés után tértél magadhoz akkor valószínű hogy szükséges volt a lélegeztetés!
2017. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!