Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 5 napot nem voltam dolgozni....

5 napot nem voltam dolgozni. Tényleg le kell dolgozni ezeket a napokat? (többi lent, részletesen)

Figyelt kérdés

Szóval tüdőgyulladásom volt, ergo nem tudtam bemenni dolgozni. Amikor visszamentem közölte velem a főnökasszony, hogy emiatt -14 lett az óraszámom, amit hónap végére 0-ra kell vinni. Ezért hónap végééig most több órát kell dolgoznom.

dm-ben dolgozom pénztárosként, napi 5 órában (heti 25, néha néha szombatonként 8 órában) Érdekelne a dolog, mert eddig nem hallottam még ilyet senkitől, hogy le kellett dolgoznia a betegen töltött napokat.



2017. febr. 19. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vittél táppénzes papírt? Ha igen, nincs ilyen kötelezettséged.

Viszont, ha nem és csak otthon voltál, akkor érthető, hogy le jell dolgoznod utólag.

Amúgy nagyon szerencsés vagy, én már 3. hete szenvedek az influenzával.

2017. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze vittem papírt is. Igazából senki se érti a családban ezt.

uhh, jobbulást akkor :/ :)

2017. febr. 19. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is le kell dolgozni, mág táppénzes papirral is. Minimum óraszámnak meg kell lennie. (BKK)
2017. febr. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez de nagy parasztság.


Ha viszel táppénzes papírt és nem fizetik ki a ledolgozott óráidat, akkor te ingyen dolgoztál nekik. Remélem, hogy hó végén a táppénzzel emelt fizut kapod meg.

2017. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!