Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » McDonald's munka. Milyen ott...

McDonald's munka. Milyen ott dolgozni? Részletesen leírná valaki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Ausztriában dolgozom mekiben. Nem tudom, mit mesélhetnék, rengeteg részletről lehet írni, mindet nem kezdem el leírogatni. Elég alja hely, 8 órát állni elég húzós, nekem folyton láb- és derékfájásom van, ünnepnapokon, hétvégén szinte mindig dolgozni kell (1 szabad hétvége van a hónapban), a szervezeti hierarchia pedig elég erős, meredek, feljebb kerülni pedig max. protekcióval lehet. A vezetőség sokszor vissza is él a hatalmával, nem tartják be a szabályokat (pl. mi nem kapjuk meg az amúgy járó bónuszokat), úgy beszélnek az emberrel, mint a kutyával, a munkatársak általában alacsonyan iskolázottak, így a vezetők tudják, hogy bármit megtehetnek velük. Ha választhatsz, nő által vezetett mekibe főleg ne menjél, mert az kész katasztrófa, rabszolgahajcsárok. Legalábbis nálunk.

ha még érdekel valami, szívesen segítek.

2015. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én diákmunkára megyek heti 20 órában.Arról is tudnál nekem véleményt mondani ?
2015. máj. 13. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem diákként, de 20 órában vagyok. Azt hittem, ennyi időt fél lábon is ki lehet bírni egy rossz munkahelyen is hát tévedtem. Gyomorgörcsöm van minden nap, mikor mennem kell. Diákként sem jobb szerintem a helyzet, talán max. annyi, hogy nem várnak el ugyanolyan teljesítményt, mint egy rendes dolgozótól.
2015. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most vagyok egy hónapja, és eddig nem olyan rossz.

Mondjuk ez még csak a kezdet.Nagyon kell pörögni.

2015. jún. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!