Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten belül hol érdemes...

Budapesten belül hol érdemes szülni? Magánkórházak jobbak?

Figyelt kérdés
4.hétben vagyok. Ikrekkel vagyok várandós. Elég fiatal vagyok 22 éves. Eléggé félek a kórházaktól meg magától a szüléstől is de a férjem mindenben támogat. A Bajcsy kórház nálunk szóba se jöhet én is ott születtem meg a testvéreink is minden alkalommal édesanyám a szülés előtt tiszta ideg volt mert vagy az orvos nem jelent meg vagy épp szartak a fejére. Tehát a kérdésem az h hol érdemesebb majd szülni? Magánklinikán esetleg szült valaki? Tapasztalatokat hallgatnék szívesen! :)

2017. febr. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Tele van ilyen tapasztalatokkal a net, guglizz, és több választ fogsz kapni a kérdéseidre, mint itt.
2017. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még nem születettem,de elhatároztam ha eljutok odáig,akkor csak a Róbert Károly Magánkórházba szeretnék.Voltam nyilt napon.Lila szülőszobájuk van,meg emberi hozzáállásuk
2017. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is azt néztem. Őszintén szólva inkább adok ki több pénzt de akkor ne legyen az h szarnakna fejemre. Mert a legtöbb kórházban ráadásul vagy 5-en 6-an vannak egy kórteremben. Nyáron iszonyatos tudtommal az étkezés meg no comment.
2017. febr. 24. 01:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt egyedül vagy a szülőszobába,egy orvos csak Veled foglalkozik,aztán mikor megszületett apuka is ott lehet veletek a kórterembe.Ezzel én is így vagyok,hogy inkább fizetek mondjuk egy török út árát,de akkor normálisan lássanak el.És ez még egy aránylag olcsó hely,pl dr Rose sokkal drágább és nem hiszem hogy annyival többet tudna
2017. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szálloda szinvonal,mondom ha eljutok egyszer oda,én csak ott szeretnék majd szülni.
2017. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, én a János Kórházban szültem nem egészen egy éve, 10 évvel vagyok idősebb nálad :) Ne félj a szüléstől, a világ legtermészetesebb dolga, egészséges vagy, fiatal vagy, és a babák is biztosan remekül vannak! Van fogadott orvosom, Dr. Hazay Máté, ő viszonylag sok ikerszülést vezetett már le, nagyon rendes, nagyon megkedveltem, járok a magánrendelőjébe is. Viszont az unokatestvérem a János Kórház mellett működő Maternityben szült nem kevés pénzért (magánklinikák mindig nagyon nagyon drágák), jó hát ok van plazma tv meg saját hűtő meg minibár mint egy szállodában, de szerintem ez annyira nem fontos!!!!! Bőven megvoltam és tv nélkül abban a 3 napban...ki akar ilyenkor tvzni??? És azt azért közölték az unokatestvéremmel, hogy ne adja ég bármi probléma lenne a babával akkor a Jánosban viszik át, mert Bp-en csak ott ill. valamelyik sote (I vagy II)klinikán vagy egyedül PIC (koraszülött intenzív). Akkor meg minek fizessek egy magánklinikára? ha bármi nagy baj lenne úgyis a régi hagyományosba viszik át a picit én meg persze megyek vele
2017. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!