Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Giardiát kaphattam el a...

Giardiát kaphattam el a kutyámtól, ezt az állatorvos mondta. A körzeti doki, ha ezt elmondom neki, felír nekem gyógyszert vizsgálat nélkül?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgálat mindenképp kelleni fog, hogy pontosan tudják, giardiasis-e a baj vagy más. Képzeld el ha mindenkinek első bemondásra elhinnék, amit mond, aztán nyakra-főre zabálná a mérgeket...nem volna túl jó.
2016. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

készülj a tükrözésre, tudtommal így diagnosztizálják.

nem lehet bemondásra gyógyszert feliratni, gondolj csak bele...

2016. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állatoknál a Giardia fertőzöttséget bélsár mintából diagnosztizálják. Nem tudom embernél másképp van-e, de azért nem kell feltétlen rögtön tükrözésre gondolni, a parazita vígan megél a székletben is, nem feltétlen fog rögtön elváltozást kialakítani a bélfalon, hogy azt látni lehessen.
2016. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!