Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Maszek, egyéni gyógytornára...

Maszek, egyéni gyógytornára hordom a fiam. Aki jár gyógytornát, mennyit fizet? Mi vidékiek vagyunk és 30 perc torna eddig 3. 000 Ft volt, de most emelték 4. 000 Ft-ra és nagyon sokallom!

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Sok de miért nem iratod ki az orvossal?
2017. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért, mert a kiitazott gyógytorna 14 órakor kezdődik....

Megoldhatatlan, hogy a gyerek oda jusson a suliból. Ìgy meg egyénileg foglalkoznak vele. Illetve itthon tornázunk még.

2017. márc. 8. 22:38
 3/4 anonim válasza:

Értem de ki lehet iratni egyeni győgytornát is az orvossal. Hanyadik kerületi vagy? Kiirja az orvos ha olyan a baj vagy ha jattolsz neki. Én így csináltam. Még mindig olcsóbb mint a magán meg a gyógytornász is kapott először egy 5 öst de 20x mentem hozza utána . Tehat egy 10 esbe volt tbre a 20 alkalom halapenzzel igy olcsobb sztem. Előtte én is jártam magánra az mondjuk 2000/20 perc volt.

Jah és a tbs is 20 perces

2017. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok.
2017. márc. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!