Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már nektek ilyen kellemet...

Volt már nektek ilyen kellemetlen vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ma voltam elősször foglalkozás - egészségügyi vizsgálaton, és nagyon kellemetlen volt. Idősebb orvosnő volt, eléggé durva, és lekezelő. Rögtön az elején lekiabált, hogy ha derékig le kell vetkezni, akkor a melltartó is hozzá tartozik. Durván megnézte a torkomat, rögtön ökledezni kezdtem. A hasam még most is eléggé fáj, ahogy összenyomgodott. Elég alapos vizsgálat volt, össze nyomgodta a hasamat, mellemet, nagyon kínos volt még mikor hallgatott is. Ma voltam ilyen vizsgálaton elősször, de nincs kedvem többet menni. Mindig hozzá kell majd járni?

#vizsgálat #orvos #kellemetlenség #foglalkozás - egészségügyi vizsgálat
2017. márc. 13. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon durva volt. Nekem is volt olyan orvos aki ledugta a torkomon azt a fapálcát és majdnem lehánytam. Miért nem szóltál neki?
2017. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen "kedves" orvosnál jártam. Sajnos, amíg a cégnél dolgozol, addig kb. hozzá kell majd menni.

Amúgy, mellvizsgálatot szerintem nem volt volna szabad végezni.

2017. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.Munkaalkalmasságin voltam többen is de nem nyomkodtak mellet,semmi köze hozzá.

Ahhoz lenne közük hogy a munkád el tudod e végezni,de ahhoz is kulturált,emberi módon.


Bunkója!Kapja vissza az élettől!

2017. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is belefutottam már ilyenbe. Nekem fiúként meztelenre kellett vetkőznöm, mert megnézték a heréimet is (meg tetőtől talpig az egész testemet), de, hogy erre mi a jóég szükség volt egy irodai munkakör miatt, azt ne kérdezd, mert mai napig sem értem.


Máskor munkaköri vizsgálaton meg semmit sem néztek, megmérték a vérnyomásomat, táblát olvastattak meg feltettek pár kérdést, ennyi. Szóval nagyon orvosfüggő ez a dolog szerintem. Sajna te is jól belehúztál :S

2017. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!